Sabiedrība ar ierobežotu atbildību «Belmast» ir dibināta 2000. gada 13. aprīlī kā specializēts metālapstrādes uzņēmums, kas šobrīd nodarbojas ar augstas kvalitātes metāla konstrukciju projektēšanu, ražošanu un montāžu.

Uzņēmums BELMAST atrodas Latvijas austrumu daļā, otrajā lielākajā pilsētā - Daugavpilī, kas atrodas 200 km attālumā no Latvijas galvaspilsētas Rīgas (Helsinki - 600 km, Stokholma - 780 km, Maskava - 690 km, Berlīne - 1230 km).

Mūsdienu būvniecības nozare ir attīstīta tā, kā nekad agrāk, un arhitekti izstrādā un projektē sarežģītus, liela mēroga projektus. Lai īstenotu šādus grandiozus projektus, būvniecības uzņēmumiem nepieciešams izmantot tikai labākos materiālus, lai nodrošinātu ēku ekspluatācijas ilgmūžību un izturību pret dabas katastrofām. Pateicoties jaunākajām tehnoloģijām un augsti kvalificētiem speciālistiem, mūsu uzņēmums var ražot jebkuras sarežģītības un izmēra metāla konstrukcijas, sākot ar mazām noliktavām un beidzot ar milzīgiem tirdzniecības centriem un birojiem.

Izmantojot mūsu plašo pieredzi, mēs varam garantēt Pasūtītājam, ka mēs atradīsim piemērotu risinājumu un sniegsim kvalificētu padomu, lai īstenotu kvalitatīvu un uzticamu projektu dzīvē.

Galvenie saražoto konstrukciju noieta tirgi – Skandināvijas valstis, Baltijas valstis un Krievija. Atsevišķi varam atzīmēt, ka BELMAST saražotās konstrukcijas ir veiksmīgi piegādātas un tiek ekspluatētas ASV, Ziemeļāfrikas valstīs, Turkmenistānā un Krievijas Tālajos Austrumos.

Uzņēmumu BELMAST dibināja liels telekomunikāciju uzņēmums, kas 90. gadu beigās īstenoja liela mēroga projektus Latvijā un Lietuvā. Viens no tiem ietvēra korporatīvā telekomunikāciju tīkla izveidi, tostarp radioreleju staciju būvniecību, no kurām neatņemama sastāvdaļa bija sakaru torņu un mastu izgatavošana. Tā kā šis projekts bija liels un darbietilpīgs, un tuvākajiem šāda tipa konstrukciju ražotājiem bija sava veida grūtības, tika pieņemts lēmums organizēt savu metālapstrādes ražotni, jo īpaši tādēļ, ka GSM operatoru tīklu attīstība Baltijas valstīs bija tikai pusceļā.

Kompāniju vadīja jauni un talantīgi menedžeri, kuri īsā laikā spēja izveidot labu un veiksmīgu komandu, un jau sešus mēnešus vēlāk Daugavpilī (Latvija) tika saražots pirmais telekomunikāciju tornis.

Pateicoties augstai produkcijas kvalitātei, pretimnākošai cenu politikai un mārketingam, BELMAST produkcija uzreiz guva atzinību un kļuva par nopietnu konkurentu ārvalstu ražotājiem.

Sadarbojoties ar Latvijas un Lietuvas celtniecības uzņēmumiem no 2001. gada BELMAST piedalījās lielos un nozīmīgos Latvijas un Lietuvas Aizsardzības ministriju projektos. Tika uzstādīti vairāki desmiti sakaru torņi, masti, novērošanas un apgaismes torņi. Sākās sadarbība ar GSM operatoriem: BITE un TELE2 (Lietuva), TELE2 (Latvija).

Vēlāk uzņēmuma darbība galvenokārt tika vērsta uz mūsu austrumu kaimiņu, Krievijas un Baltkrievijas tirgiem. Tādi uzņēmumi, kā “T2 Мобайл”, “Русские Башни” un “МТС” Krievijā, “Velcom” un “МТС” Baltkrievijā arī šodien ir mūsu galvenie partneri telekomunikāciju biznesā.

Šodien BELMAST aktīvi attīsta virzienu civilās un industriālās celtniecības metāla konstrukciju ražošanā.

Ražotnei Daugavpilī kopumā ir pieejama 12 000 m2 iekštelpu platība un 14 000 m2 atklāta ražošanas platība, kas pilnībā aprīkota ar celtņiem, mūsdienīgu infrasarkano apkuri, plazmas griezēju, plašu darbgaldu klāstu, (ieskaitot skrošu strūklu, krāsošanas un žāvēšanas kameras), attīstītu infrastruktūru un augsti kvalificētu darbaspēku, kas ļauj apstrādāt līdz pat 500 t metāla mēnesī.

2012. gadā savu darbību uzsāka meitas uzņēmums ООО «Белмаст», kura ražotne atrodas Pleskavā, Krievijas Federācijā. Dotajā brīdī notiek aktīvs darbs, lai uzņēmums varētu sasniegt plānoto tērauda konstrukciju ražošanas apjomu 300 tonnas mēnesī. Katru mēnesi Daugavpilī un Pleskavā saražoto metāla konstrukciju kopējais apjoms ir 800 t gatavās produkcijas.

Mūsu uzņēmumā Klientiem ir pieejamas analīzes un projektēšanas nodaļas, kā arī sava loģistikas nodaļa, kas nodrošina savlaicīgu ražošanas izejmateriālu piegādi un gatavās produkcijas piegādi Klientiem. BELMAST ir savs kravu pārvadājumu transports ar dažādu kravnesību pieejamām automašīnām. Autoparka pamatā ir mūsdienīgas ekoloģiskās EURO V klases automašīnas, kuras aprīkotas ar GPS sekošanas sistēmu, kas ļauj īsos termiņos nodrošināt drošu kravu piegādi. Mūsu uzņēmums ir Autopārvadātāju asociācijas „Latvijas Auto” biedrs. Vairāku gadu darba rezultāts ir iespaidīga kravu piegādes pieredze Austrumeiropas un Rietumeiropas valstīs, Skandināvijā, Vidus Āzijas valstīs, NVS un Krievijā (ieskaitot Tālos Austrumus, Sahalīnu un Kamčatku).

Pastāvīga daudz līmeņu kontrole ļauj piegādāt augstas kvalitātes produkciju. 2006. gadā uzņēmums saņēma sertifikātu, kas apliecina atbilstību kvalitātes sistēmas prasībām pēc starptautiskā standarta ISO 9001:2000 metāla konstrukciju, sakaru torņu un mastu projektēšanas un ražošanas jomā. Tika saņemts arī ISO 9001:2008 sertifikāts, kura prasībām uzņēmums atbilst arī šodien. Katru gadu uzņēmumā notiek audits, kas apstiprina atbilstību kvalitātes sistēmas prasībām pēc ISO standartiem.

Šobrīd BELMAST saviem Klientiem piedāvā plašu saražotās produkcijas klāstu - telekomunikācijas masti un torņi, civilās un industriālās celtniecības metāla konstrukcijas, ceļu un dzelzceļu infrastruktūras konstrukcijas, kā arī plašu papildu pakalpojumu klāstu, kas saistīti ar dažāda sarežģītības līmeņa metālapstrādi.

Mēs pateicamies par izrādīto interesi, uzņēmuma piedāvāto iespēju izzināšanā. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzam, sazināties ar tirdzniecības nodaļu vai izmantot saziņas pogu mūsu mājas lapā.

 

SĀCIET SAVU JAUNO PROJEKTU KOPĀ AR BELMAST

RAŽOTNE LATVIJĀ

SIA BELMAST

Višķu iela 21z, Daugavpils,

Latvija, LV-5410

 

Tālr.: +371 654 07017

Fakss: + 371 654 07983

Loģistika: +371 26449294

 

E-pasts: belmast@belmast.lv

RAŽOTNE KRIEVIJĀ

ООО BELMAST

Pozhigovskaya iela 6, Pleskava,

Krievijas Federācija, 180022

 

Tālr.:  + 7 8112 29 22 50

Mob. tālr.: + 7 909 575 47 88

Fakss: + 7 8112 29 22 48

 

E-pasts: belmast.psk@mail.ru